43-330 Zasole Bielańskie,
ul. Słoneczna 11              
+48 728 590 333
 biuro@plastone.pl

Masz pomysł na profil?

ZAPROJEKTUJEMY I WYKONAMY GO DLA CIEBIE

Jako lider w branży profili z tworzyw sztucznych nauczyliśmy się różnych
technik wytłaczania, dzięki którym jesteśmy idealnym wyborem. Naszym celem jest być Twoim dostawcą
profili za każdym razem. Przeprowadzimy cię przez proces
i będziemy z tobą na każdym jego etapie.

• Twój pomysł
• Nasz projekt
• Prototyp 3D
• Akceptacja
• Produkcja
• Dostawa

PROJEKTOWANIE WYTŁACZANYCH PROFILI Z TWORZYW SZTUCZNYCH

Nasz kompetentny i doświadczony techniczny zespół sprzedaży może zaoferować wsparcie i porady dotyczące wstępnego projektu wytłaczania lub na dowolnym etapie projektu. Możemy doradzić w kwestii przydatności materiału termoplastycznego, kolorystyki i wykończenia, aby pomóc klientom zoptymalizować ich projekty i uzyskać oszczędności. Wskażemy ci 10 praktycznych uwag dzięki którym twój projekt osiągnie inny wymiar.

NARZĘDZIA DO WYTŁACZANIA TWORZYW SZTUCZNYCH

PLASTONE posiada w pełni wyposażoną narzędziownię z najnowszymi trójosiowymi centrami obróbkowymi, które pozwalają zapewnić nam i naszym klientom kompletną wewnętrzną produkcję narzędzi i serwis. Wszystkie oprzyrządowanie są, zaprojektowane i przetestowane pod czujnym okiem naszego doświadczonego zespołu technicznego. Korzystając z najnowszych udogodnień CAD, CAM, będziemy ściśle współpracować z Tobą w celu zaprojektowania narzędzi, które wygenerują dokładne wymiarowo profile z tworzyw sztucznych.

PRODUKCJA WYTŁACZANIA TWORZYW SZTUCZNYCH

PLASTONE oferuje usługi wytłaczania tworzyw zapewniając elastyczność w produkcji profili z tworzyw sztucznych we wszystkich kształtach i rozmiarach, aby pasowały do różnorodnych zastosowań. Nasze linie do wytłaczania mogą obsługiwać profile z tworzywa sztucznego o szerokości do 300 mm, Możemy również osiągnąć różnorodne wykończenia, od wysokiego połysku poprzez satynę po profile o bardziej szorstkim, teksturowanym wykończeniu. Nasze usługi wytłaczania tworzyw sztucznych są wykonywane przez nasz zespół specjalistów posiadających wiedzę specjalistyczną w zakresie wytłaczania.

PRACE WYKOŃCZENIOWE I POMOCNICZE

Oferujemy szereg procesów wykańczania w linii i poza linią.

PLASTONE jest wyposażony w szereg urządzeń do drukowania, nacinania, dziurkowania i wiercenia w linii. Inne procesy w linii produkcyjnej lub bliskie linii, takie jak wykrawanie, wycinanie, wiercenie lub cięcie pod kątem, oferują opłacalne metody przygotowania profili do ostatecznego wykorzystania lub następnego etapu przetwarzania. Wybór procesu cięcia końcowego zostanie dokonany na podstawie zastosowanego materiału, rozmiaru, grubości i zastosowania produktu końcowego. Wszystkie sekcje można przycinać na długość w linii lub dokładniej w procesach cięcia poza linią.

Wybór opakowania dla twoich produktów będzie dostosowany do twoich konkretnych wymagań. Długie długości można tanio owijać i pakować na palety lub zwrotne kosze. Mniejsze produkty mogą być pakowane luzem lub pakowane w pudła w celu bezpośredniej dostawy do Ciebie lub centrum logistycznego klienta.

SZYBKIE DRUKOWANIE PROTOTYPÓW W 3D

Oferujemy szybką prototypowanie i usługę modelowania i drukowania 3D wszystkim klientom, którzy chcą przetestować projekty i funkcje wcześniej w projektach. Dzięki temu możesz zaoszczędzić czas i pieniądze na opracowaniu gotowego wytłaczania z tworzywa sztucznego.

Prototypowanie ma wiele zalet; przede wszystkim jesteś w stanie fizycznie obsłużyć i zobaczyć prototyp gotowego produktu. Oznacza to, że możesz sprawdzić projekt i funkcję profilu. Na przykład, pozwalając zobaczyć, jak pasujące części mogą do siebie pasować lub jak klip funkcjonuje zarówno pod względem zaangażowania, jak i zwolnienia.

Nie tylko możemy wydrukować model części, którą możemy wykonać, ale możemy również wydrukować modele współpracujących części lub innych komponentów w zespole. Umożliwia to wprowadzanie poprawek i zmian na bardzo wczesnym etapie procesu projektowania i rozwoju przed rozpoczęciem produkcji narzędzi.

Późniejsze zmiany w projekcie mogą być kosztowne i wydłużyć czas projektów. Nasza usługa szybkiego prototypowania i modelowania wydrukowanego w 3D stara się temu zaradzić.

KROK 1

Skontaktuj się z nami i porozmawiaj z naszym ekspertem

KROK 2

Otrzymaj szybko atrakcyjną ofertę

KROK 3

Zaakceptuj warunki współpracy

KROK 4

Otrzymaj bezpiecznie zamówiony produkt