43-330 Zasole Bielańskie,
ul. Słoneczna 11              
+48 728 590 333
 biuro@plastone.pl

PROFILE DEKORACYJNE

NOWATORSKIE, UNIKALNE PROFILE DEKORACYJNE
SPRAWDŹ NASZE ROZWIĄZANIA TECHNOLOGICZNE

Zajmujemy się projektowaniem i produkcją profili, listew, kątowników do różnych zastosowań, między innymi w dekoratorstwie wnętrz. Produkcja profili odbywa się przy użyciu najnowocześniejszych maszyn do wytłaczania, oraz najwyższej jakości materiałów. Na specjalne życzenie wykonujemy profile o dowolnym kształcie i kolorystyce. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Technologia w obecnych czasach coraz bardziej idzie do przodu, jej rozwój jest niepowstrzymany... Mowa tutaj przede wszystkim o czymś takim jak tworzywa sztuczne, które znajdują zastosowanie niemal w każdej dziedzinie życia. Profile wykończenia wnętrz, dostarczamy naszym Klientom od wielu lat, ciągle z tym samym zaangażowaniem dbając o najwyższą jakość i eksperckie doradztwo w wyborze odpowiednich rozwiązań. Długotrwała obecność na rynku a co za tym idzie zdobyte doświadczenie wyspecjalizowało naszą kadrę w wytłaczaniu , współwytłaczaniu i obróbce powierzchniowej profili konstrukcyjnych , profili dekoracyjnych , profili budowlanych spełniając oczekiwania odbiorców. Zakład nasz prowadzi produkcję profili budowlanych , profili dekoracyjnych metodą wytłaczania oraz późniejszą ich obróbkę. Jako firma działająca w całej Europie, posiadająca szczupłą strukturę korporacyjną i produkująca narzędzia do wytłaczania we własnym zakresie, możemy zaoferować naszym klientom zarówno atrakcyjne ceny, jak i wysoki poziom elastyczności i usług, od rozwoju po logistykę.

LISTWY DEKORACYJNE MK

Oferujemy wiele dostępnych wzorów i wymiarów listew dekoracyjnych.
Pełnią one najczęściej funkcję ozdobną, maskującą i podkreślają estetykę
i przytulność pomieszczeń.

Katalog listwy dekoracyjne do pobrania:

LISTWY BUDOWLNE

Listwy budowlane, zabezpieczające – spełniają dziś niezbędną funkcję
w trakcie wykończenia wnętrz. Ich lekkość, elastyczność i wytrzymałość sprawia spore ułatwienie w trakcie montażu.

Katalog listwy budowlane do pobrania:

ĆWIERĆWAŁEK

Zajmujemy się również produkcją ćwierćwałków PVC o kolorach
drewnopodobnych, które mają szczególne zastosowanie w wykończeniach stolarskich, meblowych oraz innych wykończeniach gdzie zastosowane jest drewno.

Katalog ćwierćwałki do pobrania:

KĄTOWNIKI PVC

Zajmujemy się również produkcją kątowników PVC o kolorach
drewnopodobnych, które mają szczególne zastosowanie w wykończeniach stolarskich, meblowych oraz innych wykończeniach gdzie zastosowane jest drewno.

Katalog kątowniki do pobrania: