43-330 Zasole Bielańskie,
ul. Słoneczna 11              
+48 728 590 333
 biuro@plastone.pl

POZNAJ NASZ WSPANIAŁY ZESPÓŁ

Specjalizujemy się w produkcji profili z tworzyw sztucznych oraz oprzyrządowania do wytłaczania. Z roku na rok poszerzamy grono swoich stałych odbiorców. Firma PLASTONE powstała w 2019 roku. Może się jednak poszczycić długoletnim, bo sięgającym od 2000 roku doświadczeniem w produkcji profili z tworzyw sztucznych.. Działalność obejmuje swoim zasięgiem całą Polskę oraz kraje Europy Wschodniej i Zachodniej.
Z najwyższą precyzją projektujemy i tworzymy narzędzia do ekstruzji oraz do wytłaczania profili spełniających najwyższe oczekiwania inwestorów z różnych gałęzi przemysłu.
Wieloletnie doświadczenie w budowie narzędzi i ekstruzji profili z tworzyw sztucznych, a także wysokiej klasy kadra specjalistów pozwala nam realizować  indywidualne zamówienia na unikalne profile o najbardziej nietypowych kształtach i funkcjach dla różnych gałęzi przemysłu.

Największym atutem firmy są atrakcyjne ceny wytłaczanych profili, idące w parze z wysoką jakością i krótkimi terminami dostaw. Dzięki temu udało się pozyskać szerokie grono stałych odbiorców. FIRMA posiada wykwalifikowaną i wykształconą kadrę, która z powodzeniem realizuje nałożone na nią zadania.

PRODUCENT PROFILI
Z TWORZYW SZTUCZNYCH